Tým

Vedení festivalu

organizace, členka představenstva sdružení Kunstbauerkino, program

Antje Schadow

organizace, členka představenstva sdružení Kunstbauerkino, program

program a management

Ola Staszel

program a management

program

Andreas Friedrich

program

Spolupracovníci

marketing a public relations, organizace

Ruth Lorenz

marketing a public relations, organizace

práce s tiskem a sociální média

Michael Lippold

práce s tiskem a sociální média

finance, účetnictví, akvizice inzerce

Elke Schöne

finance, účetnictví, akvizice inzerce

technické vedení digitální techniky, organizace, člen představenstva sdružení Kunstbauerkino

Tobias Gubsch

technické vedení digitální techniky, organizace, člen představenstva sdružení Kunstbauerkino

booking, digitální technika, člen představenstva sdružení Kunstbauerkino

Peter Matthes

booking, digitální technika, člen představenstva sdružení Kunstbauerkino

digitální technika, booking, kino pro školy, člen představenstva sdružení Kunstbauerkino

Philipp Hänsel

digitální technika, booking, kino pro školy, člen představenstva sdružení Kunstbauerkino

technické vedení zvukové techniky

Falco Ewald

technické vedení zvukové techniky

logistika a ubytování, program

Thomas Fux

logistika a ubytování, program

logistika a internetové stránky

frank fuX

logistika a internetové stránky

koordinace jazykových služeb

Ola Grochowski

koordinace jazykových služeb

logistika, koordinace polských partnerů

Mocia Woch

logistika, koordinace polských partnerů

koordinace českých a německých partnerů

Jiří Olišar

koordinace českých a německých partnerů

překladatelské služby polština

Dorota Polkowska-Grišina

překladatelské služby polština

překladatelské služby polština

Magdalena Zielińska-König

překladatelské služby polština

překladatelské služby čeština

Hana Antušová

překladatelské služby čeština

texty a redakční úprava

Heide Schürmeier

texty a redakční úprava

texty a redakční úprava

Uwe Romanski

texty a redakční úprava

texty a jazyková úprava

Fanny Vildebrand

texty a jazyková úprava

fotograf festivalu

Hannes Rönsch

fotograf festivalu

kino pro školy

Britta Fuchs

kino pro školy

kino pro školy

Romy Schubert

kino pro školy

Mezinárodní filmový workshop

Anca Paunescu

Mezinárodní filmový workshop

Mezinárodní filmový workshop

Frank Rischer

Mezinárodní filmový workshop

Mezinárodní filmový workshop

René Beder

Mezinárodní filmový workshop

catering

Manfred „Manni“ Bernd

catering

péče o porotu

Lutz Sievert

péče o porotu

festivalová kavárna "Alte Bäckerei"

Dirk Schulze

festivalová kavárna "Alte Bäckerei"

autor tzv. ryb z Nisy, sošek pro vítěze

Andreas Kupfer

autor tzv. ryb z Nisy, sošek pro vítěze

Promítací místa

  • Kunstbauerkino, Großhennersdorf
    Peter Matthes, Antje Schadow, Philipp Hänsel, Tobias Gubsch, Enrico Wunderlich, Andreas Friedrich, Ola Staszel, Markus Rummler, Andreas Kahle, Thomas Fux, Britta Fuchs, Caro Männig, René Männig, Elke Schöne, Ruth Lorenz, Torsten Schwarzbach, Manfred Berndt, Hanka Forbrich, Johanna Matthes, Greta Matthes, Lutz Sievert, Hannes Rönsch, Stephan Wein
  • Begegnungszentrum | Tagungshaus im Dreieck
    Daniela Bahr, Francisco Jose, Norman Schuhmann, Hansi Hannsen
  • Brána Trojzemí
    Vít Štrupl
  • Camillo Programmkino
    Steve Nauke, Louise Georgi, Marek Georgi, Franziska Böhm, Yasmin Vardic, Claudia Ehrig
  • Centrum Panorama
    Pavel Nejtek
  • Domeček Na Kopečku
    Barbora Zezulová
  • Emil
    Ulrike Bobeck
  • Filmtheater
    Thomas Müller, Jana Seifert, Sandra Olbrich, Ulrike Pohl, Andreas Hüttner, Heiko Merkel, Philipp Klein, Deborah Krußig
  • Kino Kadr - Bogatyński Ośrodek Kultury
    Bożena Mazowiecka, Małgorzata Podgórska, Albert Bystrykowski, Arkadiusz Junik, Anna Zabłotna
  • Kino PoZa NoVa
    Grażyna Smaź-Grudzińska, Mariusz Tokarczyk, Barbara Schutenbach
  • Kino Varšava
    Ondřej Pleštil, Jan Mihule, Jitka Mrázková, Marek Jiran, Jakub Němeček
  • Kronenkino
    Steffen Tempel, Robert Matthias Matzeck, Andre Jordan, Sabrina Smuda, Georg Rabe, Holger Hempel, Hartmut Hohlfeld, Anneke Gahren, Peter Winkler, Georg Rabe
  • Kulturfabrik Meda
    Veronika Kirchmaier, Thomas Pilz, Heinz Schenk, Fanny Vildebrand, Jiří Olišar, Miro Cieslak, Christine Cieslak, Annelie Annelie Reski, Josiah Fiebiger, Armin Rößler, Bärbel Thomas, Philine Brandt
  • Kultur.Werkstatt B26
    Silvio Pfeiffer-Prauß, René Seidel, Jana Lambrich
  • Městské divadlo Varnsdorf
    Martin Musílek
  • Heine Kinobar
    Erika Heine
  • Steinhaus Bautzen
    Alexander Noack, Iryna Yaniv
  • Zielone Wiosła
    Rudolf Kuczyc, Gabriela Kuczyc, Małgorzata Andrzejczak, Maciej Nietrzeba, Paweł Dusza