Zespół

Dyrekcja festiwalu

organizacja, zarząd Kunstbauerkino, program

Antje Schadow

organizacja, zarząd Kunstbauerkino, program

program i management

Ola Staszel

program i management

program

Andreas Friedrich

program

Pracownicy festiwalu

marketing i public relations, organizacja

Ruth Lorenz

marketing i public relations, organizacja

kontakt z prasą i media społecznościowe

Michael Lippold

kontakt z prasą i media społecznościowe

finanse, księgowość, pozyskiwanie reklam

Elke Schöne

finanse, księgowość, pozyskiwanie reklam

zarządzanie techniczne technologią cyfrową, organizacja, zarząd Kunstbauerkino

Tobias Gubsch

zarządzanie techniczne technologią cyfrową, organizacja, zarząd Kunstbauerkino

rezerwacja, technologia cyfrowa, zarząd Kunstbauerkino

Peter Matthes

rezerwacja, technologia cyfrowa, zarząd Kunstbauerkino

technologia cyfrowa, rezerwacja, kino szkolne, zarząd Kunstbauerkino, program

Philipp Hänsel

technologia cyfrowa, rezerwacja, kino szkolne, zarząd Kunstbauerkino, program

zarządzanie techniczne technologią dźwięku

Falco Ewald

zarządzanie techniczne technologią dźwięku

logistyka i zarządzanie noclegami, program

Thomas Fux

logistyka i zarządzanie noclegami, program

logistyka i strona internetowa

frank fuX

logistyka i strona internetowa

koordynacja usług językowych

Ola Grochowski

koordynacja usług językowych

logistyka, koordynacja polskich partnerów

Mocia Woch

logistyka, koordynacja polskich partnerów

koordynacja czeskich i niemieckich partnerów

Jiří Olišar

koordynacja czeskich i niemieckich partnerów

usługi językowe w języku polskim

Dorota Polkowska-Grišina

usługi językowe w języku polskim

usługi językowe w języku polskim

Magdalena Zielińska-König

usługi językowe w języku polskim

usługi językowe w języku czeskim

Hana Antušová

usługi językowe w języku czeskim

tekst i redakcja

Heide Schürmeier

tekst i redakcja

tekst i redakcja

Uwe Romanski

tekst i redakcja

tekst i lektorat

Fanny Vildebrand

tekst i lektorat

fotograf festiwalowy

Hannes Rönsch

fotograf festiwalowy

kino szkolne

Britta Fuchs

kino szkolne

kino szkolne

Romy Schubert

kino szkolne

kierownictwo Międzynarodowych warsztatów filmowych

Anca Paunescu

kierownictwo Międzynarodowych warsztatów filmowych

kierownictwo Międzynarodowych warsztatów filmowych

Frank Rischer

kierownictwo Międzynarodowych warsztatów filmowych

kierownictwo Międzynarodowych warsztatów filmowych

René Beder

kierownictwo Międzynarodowych warsztatów filmowych

catering

Manfred „Manni“ Bernd

catering

opieka nad jury

Lutz Sievert

opieka nad jury

kawiarnia festiwalowa "Alte Bäckerei"

Dirk Schulze

kawiarnia festiwalowa "Alte Bäckerei"

twórca statuetki „Nyskiej Ryby”

Andreas Kupfer

twórca statuetki „Nyskiej Ryby”

Kina festiwalowe

  • Kunstbauerkino, Großhennersdorf
    Peter Matthes, Antje Schadow, Philipp Hänsel, Tobias Gubsch, Enrico Wunderlich, Andreas Friedrich, Ola Staszel, Markus Rummler, Andreas Kahle, Thomas Fux, Britta Fuchs, Caro Männig, René Männig, Elke Schöne, Ruth Lorenz, Torsten Schwarzbach, Manfred Berndt, Hanka Forbrich, Johanna Matthes, Greta Matthes, Lutz Sievert, Hannes Rönsch, Stephan Wein
  • Begegnungszentrum | Tagungshaus im Dreieck
    Daniela Bahr, Francisco Jose, Norman Schuhmann, Hansi Hannsen
  • Brána Trojzemí
    Vít Štrupl
  • Camillo Programmkino
    Steve Nauke, Louise Georgi, Marek Georgi, Franziska Böhm, Yasmin Vardic, Claudia Ehrig
  • Centrum Panorama
    Pavel Nejtek
  • Domeček Na Kopečku
    Barbora Zezulová
  • Emil
    Ulrike Bobeck
  • Filmtheater
    Thomas Müller, Jana Seifert, Sandra Olbrich, Ulrike Pohl, Andreas Hüttner, Heiko Merkel, Philipp Klein, Deborah Krußig
  • Kino Kadr - Bogatyński Ośrodek Kultury
    Bożena Mazowiecka, Małgorzata Podgórska, Albert Bystrykowski, Arkadiusz Junik, Anna Zabłotna
  • Kino PoZa NoVa
    Grażyna Smaź-Grudzińska, Mariusz Tokarczyk, Barbara Schutenbach
  • Kino Varšava
    Ondřej Pleštil, Jan Mihule, Jitka Mrázková, Marek Jiran, Jakub Němeček
  • Kronenkino
    Steffen Tempel, Robert Matthias Matzeck, Andre Jordan, Sabrina Smuda, Georg Rabe, Holger Hempel, Hartmut Hohlfeld, Anneke Gahren, Peter Winkler, Georg Rabe
  • Kulturfabrik Meda
    Veronika Kirchmaier, Thomas Pilz, Heinz Schenk, Fanny Vildebrand, Jiří Olišar, Miro Cieslak, Christine Cieslak, Annelie Annelie Reski, Josiah Fiebiger, Armin Rößler, Bärbel Thomas, Philine Brandt
  • Kultur.Werkstatt B26
    Silvio Pfeiffer-Prauß, René Seidel, Jana Lambrich
  • Městské divadlo Varnsdorf
    Martin Musílek
  • Heine Kinobar
    Erika Heine
  • Steinhaus Bautzen
    Alexander Noack, Iryna Yaniv
  • Zielone Wiosła
    Rudolf Kuczyc, Gabriela Kuczyc, Małgorzata Andrzejczak, Maciej Nietrzeba, Paweł Dusza