21. Nisa Film Festival
14.–19.5.2024
Pořadatel:
KunstBauerKino e.V.
Toggle navigation
Aktuality
Festival
Galerie
Přihlášení filmů a pravidla
Ceny
Promítací místa
Festivalové kavárny
Sponzoři a partneři
Myšlenka
Ocenění
Tým
Program
Přehled programu
Filmové řady
Katalog online
Poroty
Doprovodný program
Akce pro odborníky a nadšence
Mediální pedagogika
Výběrová komise
Archiv
Služby
Vstupenky
Jak se k nám dostanete
Tisk
Akreditace
Kontakt
Tiráž / VOP
NFF-App im App Store
NFF-App bei Google Play
Youtube
Facebook
Twitter
Instagram
Suche
Čeština
Deutsch
Polski
Čeština
Archiv 16.NFF 2019
Archiv 20.NFF 2023
Archiv 19.NFF 2022
Archiv 18.NFF 2021
Archiv 17.NFF 2020
Archiv 16.NFF 2019
Archiv 15.NFF 2018
Archiv 14.NFF 2017
Archiv 13.NFF 2016
Archiv 12.NFF 2015
Archiv 11.NFF 2014
Archiv 10.NFF 2013
Archiv 9.NFF 2012
Archiv 8.NFF 2011
Archiv 7.NFF 2010
Archiv 6.NFF 2009
Archiv 5.NFF 2008
Archiv 4.NFF 2007
Archiv 3.NFF 2006
Archiv 2.NFF 2005
Archiv 1.NFF 2004
Přehled programu
Galerie
Přehled programu
Katalog online
Kategorie
Poroty
Doprovodný program
... a kromě toho
Přehled
Všechna místa
Všechna místa
Großhennersdorf
Zittau/Mittelherwigsdorf
Görlitz/Zgorzelec
Liberec/Hrádek/Sieniawka
Rumburk/Varnsdorf
Bautzen/Löbau
10.05.2019
Všechny dny
26.04.2019
28.04.2019
07.05.2019
08.05.2019
09.05.2019
10.05.2019
11.05.2019
12.05.2019
Všechny filmové řady
Všechny filmové řady
Soutěž celovečerních hraných filmů
Soutěž dokumentárních snímků
Soutěž krátkých filmů
Fokus: Homo Politicus
Polski Blues
České panorama
Deutsches Fenster
Retrospektiva: Jan Nowicki
Regionalia
East-Tour
Sekce 70mm filmů
Kino pro děti
Oceněné filmy
Pouze s filmovými hosty
Všechny filmy
Soutěž celovečerních hraných filmů
Córka trenera / Die Tochter des Trainers / Trenérova dcera
Fri, 10.May 15:00
KunstBauerKino 1
Hosté: Łukasz Grzegorzek
Deutsches Fenster
Rå / Roh / Surowy / Surový
Fri, 10.May 15:00
KunstBauerKino 2
Hosté: Sophia Bösch, Laura Klippel
Soutěž dokumentárních snímků
Miłość bezwarunkowa / Bedingungslose Liebe / Bezpodmínečná láska / UNCONDITIONAL LOVE
Fri, 10.May 15:00
Kronenkino
Hosté: Rafał Łysak
Soutěž dokumentárních snímků
Urosłam, kiedy spałaś / Ich wurde erwachsen, als du schliefst / Vyrostla jsem, když jsi spala / I GREW UP AS YOU SLEPT
Fri, 10.May 16:00
Kino PoZa NoVa
Hosté: Marcin Sauter
Soutěž celovečerních hraných filmů
Sněží! / Es schneit! / Śnieży! / Snowing!
Fri, 10.May 17:30
KunstBauerKino 1
Hosté: Kristina Nedvědová, Jitka Kotrlová
Soutěž dokumentárních snímků
Lovemobil / Liebesmobil / Miłość w kamperze / Láska v obytném voze
Fri, 10.May 17:30
Kronenkino
Hosté: Elke Margarete Lehrenkrauss
Fokus: Homo Politicus
Fortschritt im Tal der Ahnungslosen / Postęp w dolinie nieświadomych / Pokrok v údolí nicnetušících
Fri, 10.May 17:30
Camillo
Hosté: Florian Kunert
Regionalia
Schwester Agnes / Siostra Agnes / Sestra Agnes
Fri, 10.May 18:00
Kulturfabrik Meda
Hosté: Ursula Staack
Regionalia
ALL und ALLTAG. Eine Kurzbiografie der DEFA / Vesmír a všednost. Krátká biografie DEFA / Wszechświat i codzienność. Krótka biografia DEFA
Fri, 10.May 18:00
Kulturfabrik Meda
Hosté: Betina Kuntzsch
Retrospektiva: Jan Nowicki
Sanatorium pod klepsydrą / Das Sanatorium zur Todesanzeige / Sanatorium na věčnosti
Fri, 10.May 18:00
Kino PoZa NoVa
Hosté: Jan Nowicki
Deutsches Fenster
Kim hat einen Penis / Kim ma penisa / Kim má penis
Fri, 10.May 20:00
KunstBauerKino 2
Hosté: Philipp Eichholtz
East-Tour
Izbrisana / Ausradiert / Wymazana / Vymazaná
Fri, 10.May 20:00
Kronenkino
Hosté: Miha Mazzini
1
2