Zespół

Dyrekcja festiwalu

organizacja, zarząd Kunstbauerkino, program

Antje Schadow

organizacja, zarząd Kunstbauerkino, program

program i organizacja

Ola Staszel

program i organizacja

program

Andreas Friedrich

program

Pracownicy festiwalu

rezerwacja, technologia cyfrowa, zarząd Kunstbauerkino

Peter Matthes

rezerwacja, technologia cyfrowa, zarząd Kunstbauerkino

zarządzanie techniczne technologią cyfrową, zarząd Kunstbauerkino, program

Tobias Gubsch

zarządzanie techniczne technologią cyfrową, zarząd Kunstbauerkino, program

technologia cyfrowa, rezerwacja, kino szkolne, zarząd Kunstbauerkino, program

Philipp Hänsel

technologia cyfrowa, rezerwacja, kino szkolne, zarząd Kunstbauerkino, program

zarządzanie techniczne technologią dźwięku

Falco Ewald

zarządzanie techniczne technologią dźwięku

logistyka i zarządzanie noclegami, program

Thomas Fux

logistyka i zarządzanie noclegami, program

logistyka i strona internetowa

frank fuX

logistyka i strona internetowa

marketing i public relations, program

Ruth Lorenz

marketing i public relations, program

kontakt z prasą i media społecznościowe

Michael Lippold

kontakt z prasą i media społecznościowe

finanse, księgowość, pozyskiwanie reklam

Elke Schöne

finanse, księgowość, pozyskiwanie reklam

koordynacja czeskich i niemieckich partnerów

Jiří Olišar

koordynacja czeskich i niemieckich partnerów

logistyka, koordynacja polskich partnerów

Mocia Woch

logistyka, koordynacja polskich partnerów

koordynacja usług językowych

Ola Grochowski

koordynacja usług językowych

usługi językowe w języku czeskim

Hana Antušová

usługi językowe w języku czeskim

usługi językowe w języku polskim

Dorota Polkowska-Grišina

usługi językowe w języku polskim

usługi językowe w języku polskim

Magdalena Zielińska-König

usługi językowe w języku polskim

tekst i redakcja

Heide Schürmeier

tekst i redakcja

tekst i redakcja

Uwe Romanski

tekst i redakcja

tekst i lektorat

Fanny Vildebrand

tekst i lektorat

kino szkolne

Britta Fuchs

kino szkolne

kino szkolne

Romy Schubert

kino szkolne

fotograf festiwalowy

Hannes Rönsch

fotograf festiwalowy

opieka nad gośćmi, program

Veronika Kirchmaier

opieka nad gośćmi, program

opieka nad jury

Lutz Sievert

opieka nad jury

program, Międzynarodowe warsztaty filmowe

Anca Paunescu

program, Międzynarodowe warsztaty filmowe

Międzynarodowe warsztaty filmowe

Frank Rischer

Międzynarodowe warsztaty filmowe

Międzynarodowe warsztaty filmowe

René Beder

Międzynarodowe warsztaty filmowe

catering

Manfred „Manni“ Bernd

catering

kawiarnia festiwalowa "Alte Bäckerei"

Dirk Schulze

kawiarnia festiwalowa "Alte Bäckerei"

twórca statuetki „Nyskiej Ryby”

Andreas Kupfer

twórca statuetki „Nyskiej Ryby”

opieka nad gośćmi, program

Thomas Pilz

opieka nad gośćmi, program

program

Patrick Weißig

program

program

Pavel Nejtek

program

program

Zdeněk Štěpánek

program

Kina festiwalowe

  • Kunstbauerkino, Großhennersdorf Peter Matthes, Antje Schadow, Tobias Gubsch, Philipp Hänsel, Enrico Wunderlich, Ola Staszel, Andreas Friedrich, Ruth Lorenz, Christian Böhlke, Markus Rummler, Thomas Fux, Britta Fuchs, frank fuX, Romy Schubert, Lutz Sievert, Manfred Berndt, Hanka Forbrich, Rene Männig, Caro Männig, Elke Schöne
  • Kronenkino, Zittau Steffen Tempel, Jens Hommel, Jörg Rosemann, Willy Teichmann, Annegret Liebner, Dan Bittig, Andre Jordan, Hartmut Hohlfeld, Björn Mühlberg, Georg Rabe, Sandy Richter, Gunnar Kaufman
  • Kulturfabrik Meda, Mittelherwigsdorf Thomas Pilz, Veronika Kirchmaier, Susanne Kunze, Timo Wendling, Christine Cieslak, Fanny Vildebrand, Heinz Schenk, Annelie Reski
  • Camillo – Filmclub von der Rolle, Görlitz Franziska Böhm, Marek Georgi, Louise Georgi, Anja Uhlemann, Beate Neumann, Bettina Knoop, Claudia Ehrig, Eva Neumann, Franziska Seidel, Kristian Blankenburg, Steffen Fritzsche, Anne Schaaf, Paul Kunze, Yasmin Vardic
  • Offkino Klappe die Zweite, Görlitz Erika Heine
  • Begegnungszentrum, Großhennersdorf Francisco Jose, Leopold Forbrich, Abdilahi Hashi, Norman Schuhmann,  Danile Bahr, Hansi Hannsen
  • Löbau lebt/Sudhaus, Löbau Jörg, Manu, Käthe, Marcel, Rene, Jan, Claudia, Felix
  • Steinhaus, Bautzen Stefan Lehmann
  • Emil, Zittau Sarah Schindler, Annekathrin Kluttig, Gábi Marciniak, Enrico Titze, Kai Grebasch
  • Meetingpoint Music Messiaen, Zgorzelec Kinga Hartmann-Wóycicka, Jakub Sochoń, Daniel Gütschow
  • Kino PoZa NoVa / MDK, Zgorzelec Mariusz Tokarczyk, Robert Gruszecki, Joanna Celej, Beata Taurogińska, Joanna Małecka, Kingainga, Remigiusz Bogdanowicz, Kazimierz Szulikowaski, Lucjan Ilnicki, Andrzej Wiśniewski, Sebastian Złotowicz, Tomasz Jarosz, Jacek Nowak, Michał Masowy, Sebastian Jan
  • Zielone Wiosła, Sieniawka Rudolf Kuczyc, Maciej Nietrzeba, Magdalena Barankiewicz, Gosia Andrzejczak, Leff, Magdalena Kościańska
  • Brána Trojzemí, Hrádek nad Nisou Vít Štrupl
  • Domeček Na Kopečku, Rumburk Bára Žežulová, Zdeněk Žežula, Marek Winter, Roman Winter
  • Kino Varšava, Liberec Jiří Žid, Ondřej Pleštil, Petr Hubáček, Zuzana Koňasová, Immanuel Severin
  • Centrum Panorama, Varnsdorf Pavel Nejtek, Zdeněk Štěpánek, Růžena Nejtková, Beáta Kohútová, Pavel Nejtek ml.
  • Městské divadlo, Varnsdorf Martin Musílek